En de Winnaars zijn….
Op zondag 13 april was het een zonnige wedstrijddag op Equito. Er werd met enthousiasme gereden en over het algemeen was de jury, mevrouw Kea, erg tevreden. De jury heeft ontzettend veel tops en tips meegegeven aan de ruiters met als belangrijkste algemene tips: écht van letter naar letter sturen, letten op het teugelcontact en letten op de stelling en buiging van de pony’s.
Heb jij nog vragen over je protocol? Neem hem dan vooral even mee naar de les, dan kan je samen met je instructeur kijken naar de tips en tops die de jury heeft gegeven.
De wisselbokaal is uiteindelijk gewonnen door een ruiter die al vroeg van start ging. Met een monsterscore van 248 punten ging de wisselbokaal naar Olivia Czudar met Tienès!
De volledige uitslag vind je hieronder.
De winnaars zijn:
F1 : 1e Imma van den Wijngaart met Snowy
F2 : 1e Aimée van Hengel met Ventje
F3 : 1e Lea van der Steen met Pinto
F4 : 1e Nova Wolterink met Nola
F6 en F5 : 1e Ariel Blumberg
F7 : 1e Fiene Eggenkamp met Jambo, 2e Aafje Nooij met Gabber
F8 : 1e Isja Sibenius Trip met Darwin
F9 : 1e Olivia Czudar met Tienès
F10 t/m F12 : 1e Maud van der Weerdt met Timon
Diploma’s waren er voor:
F2: Lana Soltani, Franka van Scherpenzeel en Aimée van Hengel
F4: Nova Wolterink
F6: Else Bijenhof
F8: Isja Sibenius Trip, Katie Egbers en Senna Koopman Heel veel dank aan alle vrijwilligers en hulptroepen voor alle hulp in de voorbereiding en op de wedstrijddag zelf! Alle deelnemers van harte gefeliciteerd en hopelijk tot onze volgende wedstrijd!